Oferta

SYSTEMY KNX

KNX to standard instalcji elektrycznej, która umożliwia wspólną komunikację pomiędzy wszystkimi odbiornikami energii elektrycznej w budynku. Zapewnia jednocześnie energooszczędność, multimedialność i ogromną funkcjonalność budynku.

Czytaj więcej

SYSTEMY DALI

Technologia DALI (Digital Addressable Lighting Interface) umożliwia, niezależnie od użytych rozwiązań technologicznych, komunikację między systemem sterującym, a oprawami oświetleniowymi. Pozwala sterować pojedynczymi oprawami, jak ich grupami, za pomocą urządzeń peryferyjnych, komputera, smartphone’a czy aplikacji mobilnej.

Czytaj więcej

SYSTEMY DALI2

DALI2, wprowadzony w 2014 roku, jest rozszerzoną wersją oryginalnego protokołu DALI. Przynosi szereg ulepszeń i nowych funkcji, które zwiększają elastyczność i funkcjonalność systemu.

Czytaj więcej

SYSTEMY BMS

BMS to system zarządzania systemami automatycznego sterowania w budynku. Zadaniem automatyki BMS jest integrowanie instalacji występujących na obiekcie. System automatyki budynkowej spaja wszystkie systemy w jedną całość, która pozwala efektywnie i w sposób oszczędny zarządzać całym obiektem z jednego miejsca.

Czytaj więcej

MULTIROOM

System nagłośnienia wybranych pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu, do których dostarczany jest dźwięk. Dostępne są rozwiązania oparte o centralny lub rozproszony system dystrybucji dźwięku. Podstawowa zaleta posiadania nagłośnienia typu multiroom to możliwość korzystania przez poszczególnych użytkowników jednocześnie z różnych źródeł dźwięku.

Czytaj więcej

HVAC/WENTYLACJA

Systemy sterowania HVAC, jak i samą wentylacją.

Czytaj więcej

AUDIO/VIDEO

Systemy sterowania HVAC, jak i samą wentylacją.

Czytaj więcej

STEROWNIKI PLC

Rozwiązanie dla automatyki przemysłowej.

Czytaj więcej